Özlem hanım tek kelimeyle mükemmel bir doktor. Çok detaylı açıklayıcı, insanı rahatlatan bir doktor. Ama benim için en önemlisi 4 yıldır olan düzensiz kanamalarıma birçok doktor a gidip netice alamamıştım fakat Özlem hanım tek muayene ve bir kaç tetkikten sonra hastalığıma teşhis koydu. Detaycı, güven verici, çok tatlı, gerçekten insanın halinden anlayan bir doktor. İyi ki kendisini tanımışım , iyi ki yolumuz kesişmiş.

Doktor Takvim Yorumu

Özlem Hanımla beraber 1,5 yıldır pcos tedavimi ve rutin kontrollerimi yürütüyoruz. Kendisi çok ilgili, hastaya güven veren bir hekim. En ufak detaylara kadar her şeyi hastasıyla konuşması ve pozitif enerjisi için çok teşekkür ederim. Tüm hemcinslerime gözü kapalı tavsiye ederim. Kendisine kocaman sevgiler : )

Doktor Takvim Yorumu

Özlem hanıma tavsiye üzerine ve araştırmalar sonuncunda gittik. Annemin 5 yıldır idrar kaçırma şikayeti vardı. Ama ameliyat olmaktan korktuğu için doktora gidemiyordu. İkna ederek Özlem hanıma götürdüm. Özlem hanim bizi o kadar güzel karşıladı ki...Kendisi hastalarını gerçekten çok iyi anlayan, değer veren ve iyi şekilde dinleyen bir doktor, yardımsever bir insan. Anneme hastalığı hakkında sorular sorduktan sonra muayene etti. Muayene sonunda anneme çok güzel bilgiler verdi. Hastalığı için ilaç tedavisine başladık. Ve biz 4 gün sonunda tedaviye sonuç aldık. Annemin yaşam kalitesi Özlem hanim sayesinde düzeldi. 4 gün sonunda güzel sonuçlar almak bizi çok mutlu etti. Özlem hanıma sonsuz teşekkür ederim. Kendisi çok ilgili bir doktor. İstediğimiz her soruyu rahatça sorabildik ve kendisi özverili şekilde tüm sorularımıza cevap verdi. Kendisinden çok memnun kaldık ve ihtiyacı olan herkese yardımcı olacağına inanıyorum, gözü kapalı herkes tercih edebilir.

Doktor Takvim Yorumu

İnanılmaz ilgili, inanılmaz tatlı bir doktor, kendisine hpv tanı ve tedavisi için gidiyordum, o dönem beni ve eşimi bu konuda çok detaylı bilgilendirmiş, gerekli operasyonlarımı yapmıştı. Kendisinden çok memnun kalmıştım. bir ara bana baya uzak bir hastanede göreve başladı bu nedenle başka drlara gitmek durumunda kaldım ama kesinlikle özlem hanımı mumla aradım, neyseki şimdi çok yakınımda bir adreste:) hem rutin muayene hem de bebek düşündüğümüz için bilgi amaçlı kendisiyle tekrar görüştük. kesinlikle tavsiye ediyorum, bence bu kadar detaylı tane tane açıklama yapan bilgilendiren ilgilenen üstelik samimi ve gerçekten güler yüzlü bir dr ile karşılaşmak çok zor...

Doktor Takvim Yorumu

Özlem hanıma vajinal enfeksiyondan dolayı gittim. Kendini tekrarlayan mantar sürecinden çok fazla rahatsızdım. Gereken kontrolleri sağladı ve tedavi sürecine başladık. O kadar güzel ilgilendi ve bilgilendirdi ki eminim çok güzel sonuçlar alacağız. Samimiyeti ve verdiği güven için çok ama çok teşekkür ederim.

Doktor Takvim Yorumu

2 normal doğum sonrası Vajinamda Genişleme olduğu için Eşim ile Cinsel Problemlerimiz oldu. BIR Arkadaşım özlem Hanıma Ameliyat oldu onun tavsiyesi ile Gittim. Vajina daraltma ameliyatı yaptı. Şimdi eşim ile çok mutluyuz yuvam kurtuldu. Allah sizi başımızdan eksik etmesin iyiki varsınız hocam.

Doktor Takvim Yorumu

Özlem Özyılmaz'a şiddetli pelvik ağrı şikayeti ile başvurdum. Hemen teşhisimi yaptı ve tedavi için yol aldık. Hızlı bir şekilde tedavim gerçekleşti ve sonuç aldık. Tüm ağrılarımın yanı sıra genel adet dönemi ağrılarımdan da kurtuldum. Ayrıca en önemlisi teşhisinizi çok güzel açıklıyor ve anatomik olarak anlatarak anlamınızı sağlıyor. Güven veren ve hastası ile son derece ilgili bir doktor. Bundan sonra düzenli muayenelerimde de kendisi ile görüşmeyi tercih edeceğim. Teşekkür ediyorum.

Doktor Takvim Yorumu

Özlem hanım tek kelimeyle mükemmel bir doktor. Çok detaylı açıklayıcı, insanı rahatlatan bir doktor. Ama benim için en önemlisi 4 yıldır olan düzensiz kanamalarıma birçok doktor a gidip netice alamamıştım fakat Özlem hanım tek muayene ve bir kaç tetkikten sonra hastalığıma teşhis koydu. Detaycı, güven verici, çok tatlı, gerçekten insanın halinden anlayan bir doktor. İyi ki kendisini tanımışım , iyi ki yolumuz kesişmiş.

Doktor Takvim Yorumu

Çok ilgili bir hocaydı. Klasik kontrole geldim smearde cin3 oldugu belli oldu. Hocamin ilgi ve alakasıyla o bölge leeple temizlendi. Çok iyi bir hoca her konuda sizi aydınlatıyor tedavim çok başarılıydı hastaneye ve hocama teşekkürler.

Doktor Takvim Yorumu

Uzun zamandır rahim ağzında bir ağrım vardı. Birçok doğum doktoruna gittim ama kimse ne olduğunu anlamadı. Tavsiye üzerine Özlem Hocama gittim. Muayene etti ve yara olduğunu söyledi. Yarayı yaktı. Tedavisinden çok memnun kaldım. İşinde çok profesyonel, hastasına karşı çok ilgili ve her daim sorularıma sabırla cevap veren muhteşem bir kadın doğum doktorudur. Allah binlerce kez razı olsun. Özlem Hocama sonsuz teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ederim.

Doktor Takvim Yorumu

Yıllardır dolaşmadığımız doktor kalmadı hep tedavilerimiz yarın kalıyordu 20 yıldır annemin idrar kaçırma problemiyle uğraşıyorduk artık öyle bir hal almıştı ki artık annem evden dışarı adım bile atamıyordu. Özlem hocamızı ben arkadaşımın tavsiyesiyle buldum ve 1 ayda çok hızlı sonuç aldık artık annemi çok iyi görüyorum. İlgisi ve özverisi için buradan da kendisine çok çok teşekkür ederim.

Doktor Takvim Yorumu

Çok uzun zamandır adet sancım oluyor neredeyse ayda bir düzenli olarak hastaneye geliyorum. Özlem hanım harika bir doktor ilgisi olsun güler yüzlülüğü olsun. Tedaviye bakış açısı herkese tavsiye ediyorum.

Doktor Takvim Yorumu

İdrar kaçırma sıkıntısı ile geldim uzun yola gidememek gece uykudan kalkmak her gün bez kullanmak en büyük sıkıntımdı. Dr. hanıma geldiğimde korkarak geldim ameliyat der diye ama muayene sonucunda ameliyata ihtiyacım olmadığını söyledi. ilaç takibi ile şükür çok rahatladım. Mutlaka gelip muayene olun sizde rahatlayın.

Doktor Takvim Yorumu

Kendisi hastalarını gerçekten çok iyi anlayan, değer veren ve iyi şekilde dinleyen bir doktor, yardımsever bir insan. Annemin rahmi alındı, Özlem Hanım ameliyatını yaptı. Kendisi çok ilgili. Hem ameliyatı boyunca hem kontrollerinde hem de ameliyat sonrası sürecinde destekte bulundu. İstediğimiz her soruyu rahatça sorabildik ve kendisi özverili şekilde tüm sorularımıza cevap verdi. Kendisinden çok memnun kaldık ve ihtiyacı olan herkese yardımcı olacağına inanıyorum, gözü kapalı herkes tercih edebilir.

Doktor Takvim Yorumu

Ben Özlem Hanım'a tesadüfen gittim. Çok ilgili ve bilgili .İlgisi ve bilgisiyle gayet memnun kaldım. Küçük bir operasyon geçirdim, son derece yardımcı ve yanımdaydı. Rahim içi küretej ameliyatı oldum kanamayı durdurmak için. Gayet ilgiliydi tedavi sürecim devam etmekte .Gayet memnunum kendisinden. İletişimimizde kesilmedi devam ediyor.

Doktor Takvim Yorumu

Gayet memnunum. Bartolin ameliyatı oldum. Ameliyatım çok iyi ve sorunsuz geçti. Ameliyat sonrasında doktorumun ilgisinden memnun kaldım. Kontrollerimi de çok takip etti.2 kez kontrol etti. Tedavim sonuçlandı.

Doktor Takvim Yorumu

Kendisi çok pozitif bir insan. Çok değerli bir insan. Çözüm odaklı olması ve tedaviyi neticelendirmesi açısından çok yardımcı bir doktor. Ben gayet memnunum kendisinden, gitmeye de devam edeceğim. Enfeksiyon tedavisi için antibiyotik tedavisi oldum, memnun kaldım.

Doktor Takvim Yorumu

Memnunum doktorumdan. Kadın hastalıklarıyla ilgili gittim, muayene oldum. Rahim alındı. Tedavim hala devam etmekte, kistlerim için gidiyorum. Doktorumdan memnunum. Güler yüzlü, tedavim ve şikayetim hakkında detaylı bilgilendiriyor, başarılı bir doktor benim görüşüm. Hastanede şahit oldum gelen hastaların düşüncelerinden. Hatta Özlem Hanım'a ben de tesadüfen gittim ama çok memnun kaldım. Kendisine de söyledim, Allah seni bana gönderdi dedim. Hastasını takip ediyor. Başarılar.

Doktor Takvim Yorumu

Doktor Özlem Hanım için diğer hastalarımıza gözüm kapalı referans olabilirim. Jinekolojik muayene için gittim. Yumurtalığımda kist vardı ve ben 15 yıla yakın kaçtım. Beni ameliyata ikna eden tek doktor. Rahim ve yumurtalıklarım alındı. Epidural ameliyat yaptı. Göbeğimden girerek yumurtalıklarım alındı. Biraz zor oldu ama çok başarılı bir ameliyat oldu, kendisine minnet borcum var her zaman. Ameliyat sonrası kontrollerimde aynı ilgi ve alakayı son dereceye kadar titiz bir şekilde gösterdi. Kendisine minnetle teşekkür ederim. Sevgiler.

Doktor Takvim Yorumu

Doktorumdan memnunum. İki kez gittim. Rahimde kürtaj vardı, rahim duvarı kalınlığı vardı, ameliyat oldum,2 saat bekledim. Sonrasında takibe alındım.3 ay takip göreceğim, sonrasında tekrardan kontrole gideceğim. İlaç tedavim devam etmekte.15 günde bir ilaç tedavisi oluyorum. İlk defa gitmeme rağmen doktorum ilgili ve alakalıydı.

Doktor Takvim Yorumu

Ben kendisine muayene oldum.2 kez oldu gidiyorum. Memnun kaldım. Rahim ağzında ve rahim duvarında kalınlaşma vardı, operasyon geçirdim, memnun kaldım. Tedavimde ve kontrollerimde kendileriyle devam ettirme kararı verdik. Kendilerine teşekkür ederim. İhtiyacı olan herkese tavsiye ederim.

Doktor Takvim Yorumu

İlk gitmeme rağmen kendisinden çok memnun kaldım, ısındım. Rahmimde kist vardı. Ameliyat oldum kendilerine. Yoğun kanamam vardı, ameliyat olmam gerektiğini söyledi, ameliyat oldum. Sabırlı olması, her şeyi açıklayabilmesinden memnun kaldım. İlk 3 aylık kontrol oldum. Bir sorunum yok.

Doktor Takvim Yorumu